Назад к списку

_______________________________________________

Проведення Ірпінським МУВГ робіт щодо зарегулювання води на ЗОС р.Ірпінь

     На звернення виконавчого комітету Ірпінської міської ради, з метою попередження виникнення пожеж на заплавних торфовищах, та за погодженням з виробниками сільськогосподарської продукції, які використовують заплавні меліоровані землі, Ірпінським МУВГ було здійснено роботи щодо підняття затвору та зарегулювання води русловим шлюзом регулятором РШ-6 Загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи р. Ірпінь. 

      Русловий шлюз РШ-6 забезпечує регулювання рівнів ґрунтових вод на площі 581 га в межах Ірпінської міської ради та Гостомельської селищної ради. Русловий шлюз було 


збережено в технічно-справному стані завдяки пониженню його затвору на зимовий період та період проходження повені. Як наслідок, на конструкцію затвору не мали впливу додаткові навантаження (намерзання криги в зимовий період, льодові затори та зажори, які можуть виникати під час руху і руйнування криги, а також руху сторонніх предметів, що переносяться річкою та потрапляють до неї з талими водами в період льодоходу та повені). Крім того, опускання затворів на шлюзах необхідне для уникнення значних підтоплень територій в період проходження повені.