Назад к списку

_______________________________________________

Сьогодні 33-тя річниця аварії на Чорнобильській АЕС

    26 квітня для України — скорботний день. 33 роки тому сталася найбільша техногенно-екологічна катастрофа сучасності, яка змінила долі людей не тільки в Україні, а й у всьому світі.

    Сьогодні, за дорученням Держводагентства України, відповідно до запланованої програми, делегація у складі представників Держводагентства, Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра, народного депутата України Мепарішвілі Х.Н., ліквідаторів та членів їх родин відвідали 30-км зону відчуження, оглянули новозбудований Чорнобильський саркофаг (конфайнмент), споруджений над зруйнованим четвертим енергоблоком, побували у м. Прип’ять та у Свято-Іллінському соборі у м. Чорнобиль.   


   

     Вшановуючи пам'ять про загиблих під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, учасники заходів поклали квіти до пам’ятника учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС в м. Чорнобиль та меморіального комплексу учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в с. Страхолісся Іванківського району. Загиблих вшанували хвилиною мовчання.Пам’ятаємо…