Назад к списку

_______________________________________________

Amazing Dnipro Day – 2019 

        7 липня ми відзначили Міжнародний день Дніпра. Свято, приурочене головній водній артерії України, одній з найбільших і повноводних річок у всій Європі – Дніпру. 

       Цього року, за ініціативи Державного агентства водних ресурсів України, захід було проведено на Оболонській набережній м.Києва в Саду каменів та у парку «Наталка». 

      «День Дніпра – це те свято, коли всі об’єднуються із одною метою, не лише весело провести час, а і долучитися до процесу змін, до водного менеджменту, раціонального використання водних ресурсів та спрямовувати всі свої життєві дії для покращення води у річках. Ми всі відповідальні за стан наших річок, які ми маємо передати дітям та онукам», - 


зазначила у своєму виступі Голова Держводагентства Ірина Овчаренко. 

       Захід розпочався із зариблення Дніпра, яке було організовано і проведено фахівцями Держрибагентства.

      В цей час на протилежному боці Дніпра зібралося понад 200 плавців аматорів, професійних спортсменів та дітей, які готувалися до участі у перепливі Дніпра «Swim across Dnipro», довжиною дистанції 500 м від пляжу «Чорторий» до узбережжя парку «Наталка».       

      Для дітей працювало аква-містечко, локація «пластиковий монстр» дев’ятиніг, виготовлений з вживаного переробленого пластику, фотозона, де усі мали змогу зробити чудові фото на фоні Дніпра. 

     Також відбулось нагородження переможців конкурсів за краще тревел-фото «Дніпро різноманітний» та за кращий арт-витвір із пластикових кришечок «Сміття стає мистецтвом». Переможці отримали свої відзнаки-подарунки, підготовлені Держводагентством спільно з проєктом «Водна ініціатива плюс» (EUWI+) та БУВР середнього Дніпра. 

     І на завершення відбувся святковий концерт та пінна дискотека.

     Захід організовано Держводагентством спільно із Мінприроди, Держрибагентством, проєктом «Водна ініціатива плюс» (EUWI+), ПрАТ «Укргідроенерго», AQUAMAN 3.8, БУВР середнього Дніпра, Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.