Назад к списку

_______________________________________________

Виконання комплексу доглядових робіт працівниками Ірпінського МУВГ

       Працівниками Макарівської експлуатаційної дільниці Ірпінського міжрайонного управління водного господарства проведена окоска державної мережі Загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи р. Ірпінь в Макарівському районі, а також території виробничої бази гідрокомплексу Яблунівка. Оновлено стелу на Загальнодержавній осушувально-зволожувальної системі р. Ірпінь поблизу с. Яблунівка Макарівського району Київської області. 

       Працівниками Києво-Святошинської експлуатаційної дільниці Ірпінського МУВГ на виконання договірних зобов’язань, проведено санітарну очистку недержавних гідротехнічних споруд бокової меліоративної мережі Загальнодержавної осушувально-


зволожувальної системи р. Ірпінь. 

      В червні місяці в повній мірі було забезпечено подачу води в меліоративну бокову мережу (як державну так і недержавну) Загальнодержавної осушувально-зволожувальної системи р. Ірпінь шляхом встановлення необхідних режимів роботи руслових шлюзів регуляторів РШ-7, РШ-8 та РШ-9, що в свою чергу забезпечило встановлення оптимальних рівнів ґрунтових вод на меліорованих землях та сприяло недопущенню виникненню осередків пожеж на заплавних торфовищах р. Ірпінь в межах Києво-Святошинського району.