Назад к списку

_______________________________________________

X нарада Уповноважених Урядів України та Республіки Білорусь

        4-6 вересня 2019 року начальник БУВР середнього Дніпра Микола Урупа разом з іншими членами української делегації перебував із робочим візитом у м. Пінськ (Республіка Білорусь), де приймав участь у X нараді Уповноважених Урядів України та Республіки Білорусь у рамках виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про спільне використання та охорону транскордонних вод . 

       Під час наради було обговорено низку питань, серед яких питання щодо співробітництва на транскордонних водах у сфері управління водними ресурсами, протиповеневого захисту, регулювання та меліорації, гідрометеорології та гідрогеології. 

      Також, розглянуто питання щодо спільного контролю за дотриманням правил 


експлуатації Білоозерської водоживильної системи Дніпро-Бузького каналу й доцільності реалізації проекту з перерозподілу стоку в водотоках Чорнобильської зони. 

       На завершення, перший заступник Голови Держводагентства України - Михайло Хорєв висловив сподівання на продовження та активізацію співпраці на спільних водах і запросив колег взяти участь у XVII Міжнародному водному форумі AQUA UKRAINE – 2019 й відзначенні Дня Дніпра – 2020.