Назад к списку

_______________________________________________

Колектив Ірпінського МУВГ прийняв участь в еко-івенті "Міжнародний день чистих берегів"

      Колектив Ірпінського міжрайонного управління водного господарства і цього року долучився до масштабної екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів», прибравши, в першу чергу, в межах прибережних захисних смуг тих річок, які входять до складу державних меліоративних систем – р. Ірпінь, р. Куделя, р. Буча та р. Здвиж. 

      Працівники Вишгородської дільниці Ірпінського МУВГ  прибрали берег річки Здвиж в межах Катюжанської сільської ради Вишгородського району. Сміття було відсортоване – скло та пластик збирались окремо. 

  Працівники Макарівської дільниці Ірпінського МУВГ організували прибирання прибережної захисної смуги річки Ірпінь в межах Яблунівської сільської ради Макарівського району. 


      До заходу, як і минулого року, долучились місцеві жителі. І, мабуть, саме участь мешканців села в екологічних заходах, що проводяться в с. Яблунівка поблизу річок Ірпінь та Куделя, сприяла тому, що цього року сміття в прибережній захисній смузі р. Ірпінь було втричі менше. Така ситуація не може не радувати, адже це свідчить про екологічну свідомість мешканців села. Так тримати!

      Працівники Києво-Святошинської дільниці та робітники центральної виробничої бази Ірпінського міжрайонного управління водного господарства  прибирали прибережну захисну смугу та греблю водосховища «Бучанське», що розташовано в руслі річки Буча та входить до складу державного водогосподарського комплексу.Бучанське водосховище одне з улюблених місць відпочинку жителів Києво-Святошинського району. Але, нажаль, не всі відпочивальники мають турботливе відношення до навколишнього середовища. Тому роботи було багато, попрацювали на славу!