Назад к списку

_________________________________________________

Засідання науково-технічної ради Держводагентства 

Представники Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра прийняли участь у засіданні науково-технічної ради Держводагентства, яке відбулось 27 листопада в м. Києві.

Голова Держводагентства - Ірина Овчаренко наголосила, що основною метою, з якою науковці, експерти-проектувальники, фахівці водогосподарських організацій зібралися сьогодні – це запобігання у майбутньому проблемним питанням при будівництві та введенні в експлуатацію водогосподарських об’єктів.
На засіданні були представлення для обговорення проекти будівництва Суворівського та Болградського групових водопроводів в Одеській області; проект реконструкції гідротехнічних споруд захисних масивів Дніпровських водосховищ. Нікопольська захисна дамба; робочий проект «Нове будівництво Іванівського групового водопроводу від смт. Іванівка Іванівського району до смт. Нижні Сірогози Нижньосірогозького району Херсонської області».

Для розгляду було представлено методику визначення основних антропогенних навантажень та їхніх впливів на стан поверхневих вод та методичні рекомендації ідентифікації малих річок, розроблені у межах проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища».