Назад к списку

__________________________________________________

Виїзний Круглий стіл «Друге життя столичних водойм» 

 8 листопада представники Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра взяли участь у виїзному Круглому столі «Друге життя столичних водойм», який був організований Департаментом водних ресурсів Національної Екологічної Ради України в Дарницькому районі м. Києва на березі озера Небреж.  


Під час Круглого столу були розглянуті проблеми столичних водойм, а також озвучені шляхи виходу з них, зокрема відродження столичного озера Небреж. Також розглянуто питання щодо створення місцевої програми розвитку водного господарства та екологічного покращення в басейні р.Дніпро, проведення інвентаризації та паспортизації водних об'єктів, встановлення прибережних захисних смуг, тощо. 

Довідково: у 1991 році в м. Києві було 486 водойм, станом на сьогодні їх залишилось трохи більше 400 шт., лише 4 % з них мають паспорта. На балансі КП «Плесо» перебуває 112 водойм, в підпорядкуванні парків і природно-заповідного фонду знаходиться 150 водойм, решта – безхазяйні. На даний час водойми безжально засипають, забудовують, перетворюють на несанкціоновані звалища.