Назад к списку

________________________________________________________________________________ 

Обухівським МУВГ серед шкільної молоді проведено конкурс дитячої творчості на тему: «Природа для води» 

Для здійснення просвітницьких заходів та підвищення обізнаності про значення і важливість води для життя на землі, а також для привернення уваги до проблеми збереження, відтворення та поліпшення якості і кількості води, Обухівське міжрайонне управління водного господарства оголосило конкурс дитячої творчості на тему «Природа для води». 

Напередодні Всесвітнього дня води спеціалісти управління підвели підсумки конкурсу та завітали з призами у ЗОШ № 5 м. Обухів, Старобезрадичівську ЗОШ Обухівського району та Кадомську ЗОШ Кагарлицького району. 

Крім того спеціалістами управління було проведено екологічні всеобучі у вищезгаданих школах. Під час зустрічей з дітьми фахівці Обухівського МУВГ проводили обговорення нинішніх проблем забруднення та виснаження водних ресурсів, розповідали цікаві факти про воду, експериментально досліджували властивості води. Для інформування школярів про унікальні українські річки дітям було продемонстровано сучасний відеоролик «Річки України» 


Для привернення уваги більш широких верств населення до важливості загального доступу до чистої води та питання збалансованого управління водними ресурсами, підвищення екологічної свідомості і обізнаності щодо стану водних ресурсів просвітницькі заходи здійснювались шляхом публікацій статей в районних газетах «Обухівський край» та «Вісник Кагарличчини»