Назад к списку

________________________________________________________________________________ 

Спеціалісти Київводресурсів прийняли участь у громадських слуханнях на тему: «Розчищення та благоустрій водойми та підвідного каналу по вул.Юність ,1 в селищі Чабани Києво-Святошинського району Київської області». 


Загальна мета проекту:

Захист від підтоплення та затоплення території селища Чабани, покращення санітарно-епідеміологічного та екологічного стану водойми, підвідного каналу та територій прилеглих до них.

Специфічними цілями проекту є:

  1. Підвищення надійності противопаводкового захисту від шкідливої дії вод населених пунктів, доріг, інженерних комунікацій та інших народногосподарських об'єктів та сільгоспугідь.
  2. Запобігання погіршенню якості води внаслідок зменшення прогрівання на мілководдях
  3. Поліпшення життя населення шляхом створення рекреаційних умов на водних об”єктах.

Робочим проектом передбачено комплекс невідкладних природоохоронних заходів , а саме:

  • розчищення водойми довжиною 120 м;
  • влаштування ливневого колектора ЛК довжиною 150 м,
  • нарощення існуючого колектора Ø100 мм довжиною 20 м,
  • нарощення існуючого колектора Ø300 мм довжиною 62 м,
  • облаштування 9-ти оглядових колодязів,
  • влаштування прибережної захисної смуги. 
Роботи передбачають виконання запроектованих заходів з застосуванням будівельної грунторийної техніки згідно вимог діючих нормативів.

В складі робочого проекту наведені дослідження по геологічним, гідрогеологічним та гідрологічним умовам району проведення робіт. В проекті представлені робочі креслення, наведені технологічні рішення по організації робіт, розроблені розділи охорони природи, охорони праці.

Громадські слухання отримали велику підтримку у присутніх членів громади та були зхвалені одноголосним голосуванням, згідно процедури.