Назад к списку

________________________________________________________________________________ 

Спеціалісти Київводресурсів вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС 

26 квітня 2018 року з нагоди 32-річчя від дня Чорнобильської катастрофи аби вшанувати тих, хто трагічно загинув на Чорнобильській АЕС спеціалісти Київводресурсів на чолі з начальнико Урупою М.М. прийняли участь у мітингу-реквіємі, який проходив біля меморіального комплексу працівникам водогосподарських організацій України і Київської області в с. Страхолісся Іванківського району (колишнього Чорнобильського).

Пам’ятний захід проходив за участю сільського голови, працівників та ветеранів галузі, які безпосередньо були причетні до ліквідації аварії. В знак пам’яті поклали квіти до меморіалу. 

До присутніх з промовою звернулися Страхоліський сільський голова Агузарова О.А., начальник Управління водних ресурсів у м. Києві та Київській області - учасник ліквідації на Чорнобильській атомній електростанції Урупа М.М.


У своєму виступі Микола Миколайович зазначив, що 32 роки розділяють нас від тієї страшної трагедії, наслідків якої вистачить на все ХХІ століття. Скільки пройшло часу, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей – він буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. З кожним наступним відрізком часу ми все більше розуміємо, від якої страшної біди врятували країну та світ скромні герої тих днів. Вони йшли на цей подвиг за покликом серця, не думаючи про нагороди, відзнаки. Але всі ми, наші нащадки повинні пам’ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати скромних героїв, які живуть і працюють поруч.