Назад к списку

________________________________________________________________________________ 

«За чисте довкілля» 

21 квітня 2018 року спеціалісти апарату Київводресурсів та підвідомчі організації Київщини взяли активну участь у заходах з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій у місті Києві та Київській області. Цей День дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо. В цілому, це дає позитивний результат та вноситься вагомий внесок  у справу збереження  навколишнього середовища, унеможливлення його забруднення, підтримання порядку та підвищення естетичного та санітарного стану довкілля. 

Працівниками Київводресурсів були здійснені заходи з прибирання прибережних захисних смуг Китаївських ставків у національному природному парку «Голосіївський», а саме: збір побутового сміття, очистка від сухої рослинності тощо. 

 

На протязі квітня 2018 року працівниками Обухівського МУВГ було прибрано 4,5 га територій, ліквідовано 3 несанкціонованих сміттєзвалища, вивезено понад 12 м3 побутових відходів, висаджено 30 дерев та 50 кущів, очищено від сміття 2,5 км берегів. Крім того, 21 квітня 2018 року працівники Обухівського МУВГ приєдналися до щорічної акції День довкілля. В заходах, спрямованих на озеленення та впорядкування територій дільниць, насосних станцій, прибережних захисних смуг прийняло участь 60 чоловік. 

В рамках  акції «За чисте довкілля» працівники Ірпінського МУВГ наводили лад довкола всіх адміністративних будівель (прибирали сміття, підкопували та білили дерева, упорядковували квітники та газони, проводили деякі ремонтні роботи, ін.), здійснювали прибирання всередині адміністративних приміщень та прибирання територій прилеглих до виробничих баз.Проводилась санітарна розчистка в прибережних захисних смугах річок Ірпінь, Здвиж , на укосах дамб водосховищ Лісне, Корнинське, Бучанське та Гавронщинське, ставка Кочур та Петрушанських ставків. Було ліквідовано 5 стихійних сміттєзвалищ.   Проведено прибирання поблизу всіх інформаційних знаків, що встановлені управлінням, висаджено квітники, полагоджено та пофарбовано огорожу.Було висаджено 60 саджанців (45 беріз та 15 плодових дерев ), 40 кущів.