Назад к списку
________________________________________________________________________________

Звіт про поведення акції «До чистих джерел» 

Щорічно, з метою формування екологічної свідомості населення, поширення природоохоронної діяльності, раціонального використання та збереження водних ресурсів, в Київській області проводяться семінари-наради в межах акції «До чистих джерел». Громадська акція започаткована на виконання доручення Президента України від 27.10.1997 р. № 439/25199-01, Прем’єр –Міністра України від 30.10.1997 р. № 2160/2 та відповідно розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 30.01.1998 р. № 345.
Відповідно до затвердженого Київською облдержадміністрацією графіку, на базі Обухівського міжрайонного управління водного господарства (Кагарлицький район) проведено семінар-нараду в межах акції «До чистих джерел».

З метою збереження водних об’єктів у їх природному стані, створення умов щодо самоочищення водойм, річок та потічків, необхідно їх постійно поповнювати чистою водою. Коли вода в річці тече, річка живе. Кожна річка починається з джерела. Джерело яке тільки-тільки пробилось із землі без користі не тече.

Джерела дають життя струмкам, малим і великим річкам.

Джерело Ревуха с. Уляники Кагарлицького району

Джерело в с. Очеретяне Кагарлицького району