Назад к списку

_______________________________________________

Міжнародний день чистих берегів 

      Кожний рік у 3-ті вихідні вересня по всьому світу проходять екологічні акції в рамках Міжнародного дня чистих берегів (International Clean Beach day). Цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. Захід було започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності. В Україні екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів» проводиться вдруге. 

     21 вересня 2019 року колектив БУВР середнього Дніпра долучився до масштабного екологічного івенту «Міжнародний день чистих берегів», прибравши разом з іншими учасниками акції берег Дніпра на Оболонській набережній, в районі затоки Наталка, та зібравши понад 800 кг сміття. 


     В заході прийняли участь студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представники комунального підприємства м. Києва «Плесо», ГО «Міжнародна екологічна безпека», колектив Держводагентства, посол ЄС в Україні Матті Маасікас, заступник з питань європейської інтеграції Мінприроди (Мінекоенерго) Микола Кузьо та місцеві мешканці столиці. 

    Під час заходу Голова Держводагентства Ірина Овчаренко презентувала стильний декор «МОДНА ЕКОЛАВКА», яка була виготовлена з 72 кг переробленого пластику, зібраного водогосподарськими організаціями. 

    Захід організовано представниками Держводагентства разом з Регіональним проєктом ЄС «Водна ініціатива плюс» (ЕUWI+) та Представництвом ЄС в Україні. 

    Пам’ятаймо! Лише разом ми зробимо береги наших річок та озер чистими!