Назад к списку

_______________________________________________

Дводенний семінар "Роль басейнових водогосподарських організацій в роботі секретаріатів басейнових рад"

     Керівництво БУВР середнього Дніпра прийняло участь у семінарі «Роль басейнових водогосподарських організацій в роботі секретаріатів басейнових рад. Громадські консультації для розробки планів управління річковим басейном, який проходив 22-23 жовтня 2019 року у Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства (м.Київ). 

    На відкритті семінару виступила голова Держводагентства України Ірина Овчаренко, яка представила присутнім механізм, завдяки якому басейнові ради, починаючи вже з 2020 р. зможуть впливати на процеси узгодження та розподілення фінансування з державного бюджету на першочергові проблеми, окреслила план покрокової реалізації планів 


управління річковими басейнами, а також намітила основні методи співпраці басейнових рад з управліннями водних ресурсів у межах басейнів та очікувані результати. 

     Про основну роль та специфічні аспекти роботи басейнових рад, роль басейнових організацій для секретаріату Басейнових рад було докладно викладено у виступі Ю.Відєніної (Європейський офіс EW). Питання щодо досвіду проведення Басейнових рад в Україні та в Республіці Молдова розгорнуто у виступі Т.Кутонової (БУВР Apele Moldovei - Молдова).Практична частина семінару була присвячена аналізу діючих регламентів та внутрішнього розпорядку Басейнових рад та підготовці порядку денного засідання Басейнової ради.