Назад к списку

_______________________________________________

В КОДА обговорили питання інвентаризації водних об"єктів Київської області 25 травня заступник голови Київської обласної державної адміністрації Євген Калінін провів селекторну нараду з головами райдержадміністрацій та мерами міст обласного значення щодо інвентаризації водних об’єктів області. 

Участь у нараді також взяли директор департаменту містобудування та архітектури Євген Плащенко, директор департаменту екології та природних ресурсів Вікторія Киреєва, начальник Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра Микола Урупа.

У ході обговорення піднімали питання щодо проведення інвентаризації та паспортизації водних об’єктів на території Київщини.«Сьогодні в Київській області налічується 4897 водних об’єктів. Більшість із них є потенційним джерелом залучення додаткових надходжень до місцевих бюджетів. Тому важливо мати повну інформацію про ці об’єкти: в якому вони стані, яка їх кількість перебуває в оренді та хто несе відповідальність за їх експлуатацію. Це питання повинно знаходитись на постійному контролі», – підкреслив Євген Калінін. 

Довідка

 Інформація щодо стану використання водних об’єктів на території області

Загальна кількість водних об’єктів, 4897 од. 

Загальна площа водних об’єктів, 232600,0 га 

Кількість водних об’єктів, переданих в оренду, 763 од. 

Площа водних об’єктів, переданих в оренду, 11685,63 га 

Кількість чинних договорів оренди водних об’єктів 763 од. 

Загальна кількість переглянутих договорів оренди водних об’єктів (згідно з вимогами статті 51 Водного кодексу та статті 122 Земельного кодексу), 204 од.

 Кількість договорів оренди водних об’єктів, переглянутих у 2019 році, 117 од. 

Обсяг коштів, що надійшли до бюджетів області упродовж 2017 року за користування водними об’єктами (оренда), 928, 510 тис. грн. 

Обсяг коштів, що надійшли до бюджетів області упродовж 2018 року за користування водними об’єктами (оренда), 860, 559 тис. грн. 

Обсяг коштів, що надійшли до бюджетів області упродовж 2019 року за користування водними об’єктами (оренда), 823, 150 тис. грн.